Секс – важлива частина життя людини. Як показують дослідження, близькість не тільки допомагає будувати відносини з партнером, але і благотворно впливає на здоров’я.

Секс теж спорт-вчені впевнені, що це прекрасне кардіотренування. Під час занять любов’ю спалюється багато калорій, а також гормони, в тому числі, пов’язані із задоволенням, допомагають запустити процес спалювання жиру.

Фахівці з Великобританії прийшли до висновку, що секс благотворно впливає на імунітет і зміцнює здоров’я в цілому. А самим цілющим вони визнали оргазм – люди, які відчувають оргазм більше двох разів в місяць, на думку вчених, володіють більш сильним імунітетом, ніж ті, кому недоступні радості близькості.

Що стосується імунітету, то сам по собі сексуальний контакт може стимулювати – ваш організм неодмінно стикається з «чужими бактеріями і клітинами, тому імунна система тут же починає посилено працювати.

Інше дослідження показало, що оргазм допомагає поліпшити роботу мозку. Причому для цього важливо, щоб обидва партнери отримали задоволення – тоді наша нервова система отримує подвійне задоволення і обидві півкулі мозку як би «розганяються».

Секс вже давно не служить лише для продовження роду і одна з його місій – закохувати людей один в одного. Справа в тому, що одним сексуальним бажанням відносини не обмежуються і, щоб вони все ж дійшли до інтимного контакту, потрібні й інші почуття. Тому організм виробляє окситоцин, що дозволяє стати більш доброзичливими і викликає симпатію до партнера. Цей же гормон допомагає впоратися з тривожністю, безсонням і навіть депресією, тому любов дійсно може бути ліками.