У сезон хурми потрібно обов’язково вживати в їжу її плоди при відсутності протипоказань, вважають медики. У хурмі містяться вітаміни А, бета-каротин, Е та інші антиоксиданти, завдяки чому її помаранчеві плоди вважаються «природними ліками», які допомагають організму боротися із запаленнями і протистояти раку.

Про те, якими корисними властивостями володіє хурма, фахівці розповіли в інтерв’ю кулінарного порталу KitchenMag. Зокрема, експерти відзначили, що насичена вітамінами і мінералами (вітаміни групи В, С, калій, залізо, йод) хурма ефективно зміцнює імунітет. Вживання хурми активує і підвищує захисні функції організму в його боротьбі з інфекціями та вірусами.

Читайте також:  У МОЗ назвали неврологічні розлади, від яких найбільше помирають українці

Також плоди хурми приносять користь травленню: за словами фахівців, м’якоть і шкірка хурми містять багато харчових волокон, пектинів і клітковини. Дана властивість перетворює хурму в не тільки рекомендований для поліпшення травлення, але і дієтичний продукт. Тим більше, що калорійність хурми досить низька – 80 кілокалорій на 100 грамів.

До речі, завдяки регулярному вживанню хурми можна стати стрункішим не тільки тому, що за рахунок активації травних процесів будуть швидше йти надлишки жиру. М’якоть помаранчевих плодів, як пояснили експерти, діє як діуретик, тобто, сприяє більш активному виведенню рідини з організму і позбавленню від набряків.

Читайте також:  Невролог розповів, як повернути нюх після коронавірусу

Крім цього, хурма є цінним джерелом калію – головного мікроелемента для нормальної роботи серцево-судинної системи.

Джерело: MedikForum

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News