Шведські вчені дійшли висновку про те, що нудні телепрограми роблять людей товстими. А все через те, що при перегляді таких передач ми з’їдаємо на 50% більше різних закусок.

Дослідники з Uppala University простежили за групою жінок, які ласували різними закусками під час перегляду тих чи інших телевізійних передач. Виявилося, що якщо учасниці експерименту переглядали будь-які нудні телепрограми, то вони з’їдали на 50% більше на відміну від тих жінок, які дивилися будь по-справжньому захоплюючі програми. А значить, цікаві передачі і фільми допоможуть позбутися від зайвої ваги.

Взагалі, чим більш цікавою була передача по ТБ, тим менше їжі з’їдала жінка під час її перегляду. Всього в дослідженні взяли участь 18 жінок, яким показували різні епізоди популярних шведських телесеріалів і комедійних шоу, а також “нудні” телевізійні лекції про мистецтво. У контрольній групі дами ласували закусками, читаючи книжку про життя комах в Швеції.

Найбільше навантаження на шлунок жінки припадало саме від перегляду нудних телепрограм, коли дами поглинали на 50% більше в порівнянні з переглядом цікавих передач. Читання книги про життя комах збільшувало вживання закусок на 35%. Як вважають автори дослідження, дана особливість пояснюється досить просто.

Коли жінка дивиться щось недостатньо цікаве і захоплююче, то їй потрібно отримати додатковий заряд бадьорості і стимуляції, що забезпечується завдяки прийому їжі. Якщо ж по телевізору показують щось цікаве, то нічим іншим себе стимулювати вже не потрібно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
10 СПОСОБІВ СХУДНУТИ БЕЗ ВСЯКИХ ДІЄТ

ЯК ШВИДКО СХУДНУТИ НА 10 КГ?