Британські вчені з’ясували, що кожен шостий дорослий житель Англії має будь-який харчовий розлад. А серед дівчат у віці від 16 до 24 років ця проблема ще більш поширена.

20% жінок в Англії мають будь-яке розлад харчової поведінки, але у віковій категорії від 16 до 24 ця цифра становить цілих 28%, як показало дослідження. Його автори опитали понад 8 200 дорослих людей з приводу їх ставлення до харчування і його особливостей. За відповідями на дані питання можна було припустити наявність харчового розладу.

Дослідження показало, що 16% дорослих людей у 2019 році мали можливі розлади харчової поведінки, включаючи 4% тих, хто поскаржився, що їхні думки про їжу заважають нормально працювати і вести активне соціальне життя. Серед жінок у віковій групі до 35 років ймовірність наявності харчового розладу була найбільш поширена. А ось після 75 цей ризик падав досить відчутно.

Серед чоловіків максимально високий ризик розладів харчової поведінки спостерігався у представників вікової групи від 25 до 34 років, тут цифра досягала 19%. Згодом він також знижувалася з віком і після 75 років становив всього 6%.

Кілька факторів підвищили ймовірність людей зіткнутися з харчовими розладами, включаючи недоїдання, ожиріння і зайву вагу, куріння або проблеми з психікою. Чим молодшими були люди, тим більше вони прагнули бути схожими на якихось знаменитостей, через що сідали на екстремальні і небезпечні для здоров’я дієти, пише The Daily Mail.