У 2016 році на ринок має вийти жіноча версія Віагри, яка стимулює не тільки тіло, а й розум. Зараз компанія Emotional Brain займається розробкою двох версій ліків від зниженого лібідо. Перший засіб називається Lybridos. Воно, як було доведено, підсилює статевий потяг і мотивацію.

Нові препарати посилюють приплив крові до геніталій, що підвищує збудження і допомагає природному виробленні змащення. На відміну від Віагри, Lybridos впливає також на зони мозку, пов’язані з статевим потягом. Препарат підвищує концентрацію серотоніну і дофаміну, які відповідають за задоволення.

Обидві версії препарату мають м’ятний смак, а всередині приховують начинку з тестостерону. Також тут міститься буспірон (спочатку створювався як ліки від тривожності), підвищуючий, якраз, рівень серотоніну.

Від зниженого лібідо, згідно зі статистикою, страждають приблизно 30% жінок. Проблема зниженого статевого потягу у жінок складна. Іноді причина криється не у фізиці, а в психіці. При цьому сама жінка не завжди в змозі сказати, чому втратила інтерес до сексу. Не рідко, за цим ховається зниження гормонального фону.