Коли справа доходить до захисту від раку товстої кишки, все, що ви їсте.

“Овочі містять поживні речовини, що запобігають раку, звані каротиноїдами і флавоноїдами”, – сказала Емі Розенфельд, координатор програми громадського – “овочі багаті клітковиною, вони збільшують обсяг стільця і обмежують кількість часу, який відходи проводять в товстій кишці, знижуючи ризик розвитку колоректального раку”, – додала вона.

За словами Розенфельда, при кожному прийомі їжі ви повинні намагатися покривати половину тарілки барвистими овочами, в тому числі замороженими овочами, які доступні за ціною і готові до вживання.

Цільнозернові продукти містять велику кількість клітковини. При покупці хліба і зернових продуктів вибирайте ті, в яких в першу чергу вказані цільнозернові інгредієнти.

Читайте також:  Названо 6 популярних продуктів, які зміцнюють імунітет

“Спробуйте замінити білі зерна, наприклад білий рис, цільними злаками або змішайте їх разом. Вживання трьох порцій або приблизно трьох унцій цільного зерна в день не тільки збільшить клітковину, але також підвищить вміст вітамінів групи В і важливих мінералів, таких як залізо. . цинк, мідь і магній”, – сказав Розенфельд.

Вона запропонувала включити в список покупок морські боби, нут, квасолю, сочевицю, ліму, чорну квасолю і боби каннелліні.
Наступна категорія-горіхи та насіння, які, за словами Розенфельда, «є ідеальною їжею».

“Їх клітковина, корисні жири, фітохімічні речовини та антиоксиданти мають протиракові властивості. Спробуйте перекусити горіхами або насінням замість чіпсів або кренделів. Натуральні горіхові і насіннєві олії відмінно підійдуть для ваших улюблених фруктів. Змішайте насіння льону або насіння чіа в вівсянку”.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News