Вчені пов’язали появу рідкісних захворювань з розвитком стільникового зв’язку і мобільного інтернету.

Погодьтеся, зараз все автоматизовано, наше життя буквально засноване на сучасних технологіях. Інтернет сьогодні всюди, він є практично в кожному будинку. А чи добре це?

Вчені вже багато років сперечаються про вплив Інтернету на здоров’я людей. Деякі дослідники впевнені, що передавачі, завдяки яким в смартфоні є інтернет, випромінюють невидимі сигнали. Їх-то вони і вважають шкідливими для здоров’я людини.

Тому вчені різних наукових університетів і клінік продовжують вивчати вплив стільникового зв’язку і мобільного інтернету на людський організм.

Дослідники з США з’ясували, що такі хвилі все-таки не здатні глибоко проникнути глибоко в тканини людини. А значить, вони не можуть порушити роботу внутрішніх органів. Але є і ложка дьогтю, вчені припускають, що мобільний зв’язок може бути шкідливою для шкіри і рогівки ока.

– Ми вже довели, що довготривале і постійне використання стільникових телефонів на одну третину і навіть на половину збільшує ризик виникнення рідкісних видів пухлин головного мозку і гліоми. А ось питання про шкоду нового 5G-сигналу і бездротового інтернету все ще залишається відкритим, – прокоментував працівник університетської клініки Еребру Леннарт Харделл.