У Японії частка повних людей нижча, ніж у всьому світі: це 3,5 % населення. В Україні, наприклад, це 53%. То чому серед японців так мало людей із зайвою вагою?

Існують чотири фактори, завдяки яким японці є однією з найстрункіших націй у світі.

Ставлення до десертів та цукру. Японські десерти – маленького розміру та містять трохи калорій. Крім того, у японських стравах майже немає цукру. Зазвичай як інгредієнти для приготування десертів у Японії використовують фрукти, рисове борошно, а замість солодких газованих напоїв вони роблять чай із сушеними фруктами.

Палички для їжі. Крім використання цих паличок, японці під час їжі все ретельно пережовують. Загалом у цій країні прийом їжі – це особливий ритуал. А палички не дозволяють їсти щось дуже швидко.

Перекушування. Один із найпопулярніших перекусів у японців – рисовий трикутник. Він являє собою рисову кульку, загорнуту у водорості норі. Причому всередині цієї кульки може бути різна начинка. Подібний перекус є дуже ситним і містить мало калорій. Крім того, японці перекушують вареним яйцем, печеним бататом, філіппінським бананом, сушеними водоростями, продуктами з тофу.

Здорове збалансоване харчування. Навіть у школах Японії всі страви готуються зі свіжих продуктів з використанням олії та овочевих бульйонів.