Брекети – чудовий спосіб відкоригувати положення зубів. Незнімна ортодонтична конструкція швидко вирівняє зубний ряд, усуне міжзубні щілини, виправить прикус та покращить овал обличчя. Брекет-системи майже не мають вікових обмежень. Вони показані всім, хто мріє про рівні, красиві зуби й бездоганну посмішку. Адже проблеми, пов’язані з естетикою та зовнішньою красою, хвилюють як підлітків і дорослих, так і людей поважного віку.

Важлива умова для досягнення відмінного результату – неухильно дотримуватися всіх рекомендацій стоматолога. Лікарі вищої категорії з багаторічним досвідом роботи працюють у київській клініці «White Clinic». Цей сучасний медичний заклад оснащений передовим обладнанням і найкращими стоматологічними інструментами.

Коли краще ставити брекети?

Коли можна встановлювати брекет-конструкцію, вирішує лікар. Стоматологи призначають лікування ортодонтичною системою лише після того, як у пацієнта прорізалися всі постійні зуби, завершилося формування щелепи та кутніх зубів. Дітям, яким ще не виповнилося 10 років, більше підійдуть спеціальні знімні пластини та капи. Існує велика ймовірність, що носіння брекетів у молодшому віці може призвести до пошкодження тонкої емалі й стати причиною патологічних змін коренів, які ще не повністю сформувалися. А це може призвести до втрати зубів.

Чим молодший пацієнт, тим простіше та швидше вирівнюється зубний ряд.

Брекети у підлітковому віці

Підлітковий вік вважають ідеальним для фіксації брекет-конструкцій. У цьому віці ортодонтичне лікування дає максимальний ефект. У 12-15 років зуби достатньо податливі, що необхідно для ефективного та швидкого вирівнювання. Коренева система зубів у цей період вже повністю сформована, а отже, здатна витримати велике навантаження від ортодонтичної конструкції. Завдяки цим факторам, проблеми з дефектами прикусу вирішуються максимально швидко. Час повного лікування залежить від індивідуальних особливостей організму та ступеня викривлення зубощелепного апарату.

У підлітковому віці лікування проходить набагато швидше і безболісніше, ніж у дорослому. У середньому, виправлення прикусу за допомогою брекетів триває від пів року до 2 з половиною років.

Брекети для дорослих

Створити ідеальну посмішку ніколи не буває запізно. Дорослі люди також можуть виправити недоліки зубного ряду і навіть поліпшити прикус. Єдина умова – брекети потрібно встигнути поставити, доки зуби залишаються здоровими.

Слід пам’ятати: зрілій людині для усунення недоліків знадобиться більше часу. Після 25-30 років потрібно буде носити брекети вдвічі довше. Іноді знадобиться 5 років. Це тому, що зупинка росту щелепно-лицьового кістяка призводить до зменшення його податливості. Крім того, дорослі відчувають більший дискомфорт та болючість від носіння брекетів.

Пацієнту доведеться перетерпіти тимчасові незручності, щоб у майбутньому отримати білосніжну чарівну посмішку.

*На правах реклами