Бажання побудувати успішну кар’єру з’явилося у мене відразу після закінчення школи. Тому заміж я не поспішала, а втілювала в реальність свою мрію. Так вийшло, що побудувати сім’ю вдалося тільки після 30 років. Мене це нітрохи не засмучувало, адже я зустріла гідну людину, що має схожі погляди на життя. Дітей відразу не планували. У цьому виявилася наша головна помилка. Було втрачено багато часу, також наївно вважала, що зі здоров’ям у мене все в порядку, тому я швидко завагітнію, як тільки захочу. Але все пішло не за планом.

Перші сумніви та тривоги

Коли в 36 років ми з чоловіком вирішили народити дитину, нас чекало розчарування. Перший час (десь півроку) я не особливо турбувалася з того приводу, що вагітність не наступала. Потім в моєму житті з’явилося багато лікарів. Я ходила по дорогим клінікам, де мене заспокоювали і говорили, що час ще є, хвилюватися не потрібно. Так без очікуваного результату пройшло три роки. Потім з’ясувалося, що проблема існує. Мені потрібно лікування безпліддя, яке виникло через порушення гормонального фону, наявності спайок в маткових трубах та під плином інших негативних чинників. Також не в мою користь був вік.

Рішення пройти процедуру ЕКО

Коли прийшло розуміння того, що чекати більше не можна, я зважилася на ЕКО. Але мене попередили, що може знадобитися кілька спроб. А це ще займе чимало часу. Але іншого виходу не було, тому ми з чоловіком почали активно шукати кращу клініку, де б мені змогли зробити ЕКО.

В одній з них не сподобалося ставлення лікаря – байдуже, як ніби пацієнтки поставлені на конвеєр. Друга клініка, куди довелося звернутися, здивувала з перших хвилин. Це була ICSI clinic. Саме тут мені пощастило познайомитися з кращим репродуктологом та просто хороший людиною. Це Дарій Олександр – лікар, який дбає про кожну пацієнтку, як про рідну.

Індивідуальний підхід та розробка персональної лікувальної програми – важливі переваги, на яких базується робота медичного закладу. Але це далеко не все.

ICSI clinic одна з перших репродуктивних клінік, яка розпочала роботу в Україні, тому її персонал складається з лікарів, які мають великий досвід. Ціновий сегмент – середній і вище середнього. Крім цього, тут використовується сучасне обладнання, практикується більше 10 унікальних розробок.

Підводячи підсумок, хочу сказати, що саме в цій клініці мені допомогли. Причому завагітніти вдалося з першої спроби ЕКО. У 41 рік я народила здорову дитину.

*На правах реклами