Після 50 обмін речовин в організмі сповільнюється, внутрішні органи працюють не так активно, як в молодості. Медики радять чоловікам відмовитися від деяких напоїв.

Алкоголь

В першу чергу, мова йде про алкоголь. Він різко збільшує ймовірність розвитку цирозу і раку печінки, погіршує роботу нирок, підшлункової залози, серця і нервової системи.

Алкоголь руйнує центральну нервову систему, змінюючи функцію нервових клітин і проникаючи всередину їх. Кожен другий хворий на алкоголізм має уражену серцево-судинну систему. Найсильніше від алкоголю страждає мозок.

Солодка газована вода, сік в пакетах

У газованій воді занадто багато цукру і різних хімічних добавок. Регулярне вживання газованої води призведе до цукрового діабету, проблем з судинами і зубами. Магазинний сік теж надто солодкий. У пляшці газованої води міститься близько восьми ложок цукру.

Читайте також:  Названо простий спосіб пити каву без шкоди здоров'ю

Кава

Після чашки кави відчувається прилив сил, бадьорість, але з роками цей ефект послаблюється, настає виснаження організму. Кава може негативно впливати на нервові клітини і серцево-судинну систему.

Шкода кави для чоловіків проявляється, якщо пити більше двох порцій за день. Непомірне кавування в другій половині доби може привести до проблем з вечірньою потенцією. Крім того, надлишок кофеїну дратує сечовий міхур.

Напої “3 в 1”

У невеликих пакетиках міститься розчинна кава, сухе молоко і цукор. Підбадьорливого ефекту у порошків немає, оскільки доза кофеїну занадто маленька. При цьому пальмова олія провокує підвищення рівня холестерину і розвиток атеросклерозу.

Читайте також:  Прискоріть метаболізм починаючи зі сніданку – нутриціолог назвав найкращі варіанти

Найпоширеніша серцева хвороба чоловіків після п’ятдесяти років – інфаркт міокарда. Алкоголь, кофеїн і напої з великою кількістю цукру сприяють розвитку багатьох хвороб, в тому числі, серцево-судинних.

Надмірне вживання популярної газованої води відбивається на зниженні числа сперматозоїдів і якості сперми, повідомили фахівці з госпіталю Університету Копенгагена. За їхніми даними, зниження відбувається значне-на тридцять відсотків. У дослідженні брали участь 2,5 тисячі чоловіків, за ними спостерігали кілька років і періодично брали аналізи. З’ясувалося, що кількість сперматозоїдів у любителів газованої води маленьке — всього 35 млн на мілілітр.