Щоб зберегти здоров’я в складний період, слід відмовитися від деяких звичок, що руйнують його непомітно для самої людини.

Ви витрачаєте занадто багато часу на соціальні мережі. Наявні наукові дані свідчать: люди, які регулярно моніторять соціальні мережі, мають більш високий рівень С-реактивного білка (СРБ). Він, в свою чергу, є біологічним маркером хронічного запалення, що вказує на схильність таким серйозним захворюванням, як хвороби серця, деякі види раку, цукровий діабет.

Ви вживаєте занадто мало клітковини. Згідно з дослідженням, опублікованим в журналі Nutritional Neuroscience, харчові звички людей тісно пов’язані з їх схильністю до деменції в майбутньому. Зокрема, ризик цього захворювання, що руйнує мозок, підвищується, коли в раціоні харчування міститься занадто мало клітковини.

Читайте також:  Ознаки серцевих захворювань на ногах та руках – виникають при звуженні кровоносних судин

“Розчинна клітковина, яку містять багато овочів і фруктів, бобові та зернові, регулює склад кишкових бактерій, знижуючи тим самим ймовірність нейрозапалення, яке відіграє ключову роль у виникненні недоумства», – пояснюють вчені.

Ви занадто сильно турбуєтеся про все. Так, в житті трапляються потрясіння і стресові події. Але важливо вміти не піддаватися паніці і не драматизувати кожен неприємний епізод у своїй біографії. Коли виникає проблема, слід не просто хвилюватися, а й питати себе: що можна зробити, щоб вирішити її і допомогти собі? За даними Американської кардіологічної асоціації (AHA), підвищене занепокоєння збільшує ризик розвитку кардіометаболічних розладів, таких як хвороби серця, інсульт і діабет 2 типу.

Читайте також:  Імбир допоможе прискорити схуднення