Вчені з Національного університету Сінгапуру провели дослідження, завдяки яким вдалося зрозуміти, яку користь чай несе для головного мозку. З’ясувалося, що даний напій може уповільнити зміни, які відбуваються з віком. Про це пише британське видання The Daily Mail.

Для проведення дослідження були задіяні добровольці старше 60 років. Їх завдання полягало в тому, щоб вказати, як часто вони вживають різні види чаю і кави. Вчені також провели сканування мозку учасників експерименту. У процесі вивчення отриманих даних було виявлено, що число нейронних зв’язків в мозку у людей, що пили чай мінімум 4 рази на тиждень протягом близько 25 років, було більшим, а це свідчить про гарну структуру мозку, незважаючи на похилий вік. Дослідження на тему впливу чаю на організм, які проводилися до цього, показали, що напій здатний поліпшити пам’ять і скоротити ризик зниження когнітивних здібностей.

Читайте також:  Як поліпшити якість сну: поради лікаря, як навчитися швидше засипати

До того ж до всього, чай здійснює контроль над рівнем цукру в крові, а якщо приймати його разом з цинком, можна позбутися від окисного стресу в тілі. А наявність великої кількості антиоксидантів в складі робить напій засобом профілактики багатьох недуг.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News