ГоловнаНовини Здоров'яВчені довели, що жирні продукти допомагають перемогти зайву вагу

Вчені довели, що жирні продукти допомагають перемогти зайву вагу

Останні дослідження вчених з США виявилися сенсацією. З’ясувалося, що жирні продукти допомагають людям схуднути.

Схуднення

У наш час для багатьох людей втрата ваги стала завданням номер один. Дієтологи всього світу заробляють купу грошей, розробляючи всім можливим схемам живлення для людей із зайвою вагою. Для людей з ожирінням вже стало практично Біблійним заповітом головне правило правильного харчування – білок, повільні вуглеводи і зовсім незначна кількість жиру. Але виявилося, що все інакше, ніж ми звикли думати.

Сьогодні вчені з США повідомили, що успішно подолати зайві кілограми допоможуть жирні продукти. Останні статистичні дані Центру з контролю і профілактики захворювань показали, що двоє з трьох дорослих людей в США страждають надмірною вагою, з них 36,5% дорослих людей хворі на ожиріння.

Читайте також:  Яку олію краще використовувати для смаження, щоб виключити онкологію?

Президент американського Товариства ожиріння Керолайн Аповян авторитетно заявила, що саме жирні продукти можуть посприяти схудненню Виявилося, що вчені виявили, що ненасичений жир дуже важливий для обміну речовин і відіграє найважливішу роль в здоровій дієті. Мова йде про такі продукти, як горіхи, насіння, авокадо і оливкова олія.

Пояснюється це тим що ненасичені жири мають в два рази більше калорій, ніж вуглеводи або білки, тому ці “жирні” калорії, засвоюються організмом набагато швидше. Тому дуже важливо мати їх в раціоні. Також реабілітувалися і багато вуглеводів. До здорових продуктів дієтологи відносять цільнозернові пластівці і хліб, макарони і коричневий рис. Ця їжа при вживанні в розумних межах також допомагає схуднути.

Читайте також:  Лікарі назвали продукти, що підвищують ризик інсульту

Джерело: 7mednews