Останні дослідження вчених з США виявилися сенсацією. З’ясувалося, що жирні продукти допомагають людям схуднути.

У наш час для багатьох людей втрата ваги стала завданням номер один. Дієтологи всього світу заробляють купу грошей, розробляючи всім можливим схемам живлення для людей із зайвою вагою. Для людей з ожирінням вже стало практично Біблійним заповітом головне правило правильного харчування – білок, повільні вуглеводи і зовсім незначна кількість жиру. Але виявилося, що все інакше, ніж ми звикли думати.

Сьогодні вчені з США повідомили, що успішно подолати зайві кілограми допоможуть жирні продукти. Останні статистичні дані Центру з контролю і профілактики захворювань показали, що двоє з трьох дорослих людей в США страждають надмірною вагою, з них 36,5% дорослих людей хворі на ожиріння.

Читайте також:  «Тривожна» канцерогенна речовина міститься в 70% сухих шампунів

Президент американського Товариства ожиріння Керолайн Аповян авторитетно заявила, що саме жирні продукти можуть посприяти схудненню Виявилося, що вчені виявили, що ненасичений жир дуже важливий для обміну речовин і відіграє найважливішу роль в здоровій дієті. Мова йде про такі продукти, як горіхи, насіння, авокадо і оливкова олія.

Пояснюється це тим що ненасичені жири мають в два рази більше калорій, ніж вуглеводи або білки, тому ці “жирні” калорії, засвоюються організмом набагато швидше. Тому дуже важливо мати їх в раціоні. Також реабілітувалися і багато вуглеводів. До здорових продуктів дієтологи відносять цільнозернові пластівці і хліб, макарони і коричневий рис. Ця їжа при вживанні в розумних межах також допомагає схуднути.

Читайте також:  Названі нетипові симптоми раку легенів

Джерело: 7mednews