Список рекомендацій, які сприяють схудненню очолили цитрусові.

З настанням тепла прагнення до схуднення стає більш масовим і сильним. Багато людей для здобуття бажаної стрункості сідають на різні дієти, – але вчені стверджують: можна домагатися схуднення без дієт, повідомляє мережеве видання «Dni24».

Зокрема, попрощатися з надлишковими кілограмами допомагає завчасне планування раціону харчування на весь день. Необхідно заздалегідь скласти погодинний графік і харчуватися відповідно з ним, вибираючи продукти з максимумом цінності та мінімальною шкодою для здоров’я. Якщо регулярно дотримуватися такій звичці, то можна швидко привести фігуру в норму, переконані експерти.

Другий простий спосіб схуднути без дієт – вживати достатньо води. Потрібно пити чисту воду, чай або каву без цукру і підсолоджувачів. Крім того, важливо вживати багато фруктів і овочів, що містять вологу, – оскільки в цьому випадку організм з водою отримує ще й цінні для нього вітаміни, а також мінерали. Особливо корисні в цьому плані цитрусові.

Спосіб третій – перестати перекушувати шкідливими продуктами. Вчені відзначають: якщо перестати вживати печиво та іншу випічку, шоколадки (виняток – темний шоколад з високим вмістом близько 80% какао бобів), чіпси та інші малокорисні закуски, а натомість їсти сирі овочі і горіхи, для схуднення не доведеться сідати на дієту. В цьому випадку організм почне отримувати більше корисних речовин, що посприяє його активації обмінних процесів.

Джерело: МедікФорум