Вчені з Данії виявили в організмі клітини, особливо чутливі до певних продуктів. Вони здатні запустити аномальний ріст жиру.

У дослідженні, експерти задіяли жирові клітини-прекурсори, що володіють здатністю до перетворення в будь-які інші клітини імунітету або крові. Фахівці впливали на них граничними жирними кислотами, їх можна знайти в висококалорійних продуктах, включаючи фастфуд і молоко. Вчені відзначили в ході експерименту перетворення згаданих клітин, які на момент проведення досліду були здоровими, компоненти жирової тканини. Це спостерігалося у пацієнтів з діабетом та надмірною масою тіла. Для такої трансформації було потрібно всього добу часу.

Незважаючи на необхідність проведення подальших досліджень, його автори вже зараз впевнені, конкретні продукти здатні запустити в організмі прискорений процес жироотложения, змінюючи звичну форму здорових клітин на аномальну.

Вчені підкреслили важливість правильного харчування і рухової активності, для того щоб метаболізм залишався в нормі, а клітини не перепрограмувати під впливом їжі в жирові.

Для прискорення обміну речовин вчені рекомендують не ігнорувати сніданки і фізичні вправи, періодично відвідувати сауну і сеанси масажу, пити достатньо рідини, повноцінно висипатися, проводити час на свіжому повітрі, «подружитися» з оптимізмом, зайнятися аромотерапією, вживати трав’яні чаї, не уникати подружнього сексу.

Джерело: МедікФорум