Фахівці з’ясували, щоб довше жити, слід виключити зі свого раціону газовану воду, цукор, хлібобулочні вироби і дотримуватися низкоуглеводної дієти не один день, а постійно. Крім того, вчені рекомендують їсти більше рослинної їжі.

Як написав Express з посиланням на головного виконавчого директора Британського інституту досліджень старіння доктора Еріка Вердіна, харчування має прямий вплив на тривалість життя людини. Він же зазначив, що занадто часте вживання хліба, солодкої води і соків, морозива, круп, шоколаду провокує ряд серйозних захворювань, боротьба з якими віднімає в організму надто багато сил.

Вердін підкреслив, що якщо в раціоні людини чимало вуглеводів, це призводить до підвищеного рівня цукру в крові, збільшенню ваги, погіршенню метаболізму і підвищеного ризику серцевих захворювань.

Читайте також:  Кардіолог назвав два провісники інсульту

“При нерозбірливій їжі, крім ожиріння надлишок інсуліну також може привести до інсулінорезистентності, високого кров’яного тиску, високого холестерину, серцевих захворювань, метаболічного синдрому і навіть раку”, – попередив експерт.

Він розповів, що в рамках дослідження він разом з колегами проаналізував, як діє на організм низьковуглеводна дієта. З’ясувалося, що лише за допомогою виключення з раціону критичних продуктів можна домогтися зниження ваги, зменшення інсулінової залежності у діабетиків, ризика серцево-судинних захворювань та онкології.

“Як наслідок – це збільшить життя людини” – сказав доктор.

Також він зазначив, що сприятливо на організм в цілому впливає додавання в щоденний раціон овочів.

Читайте також:  Самотність збільшує ризик інсульту на 30%

“Люди, які їдять рослинну їжу, мають на 16 відсотків менший ризик серцево-судинних захворювань, таких як серцеві напади, інсульт, серцева недостатність”, – підкреслив Вердін.