Головні болі – часте явище для багатьох людей, зазвичай в цьому випадку допомагає знеболююче. Однак якщо не з’ясувати суть проблеми, болі будуть повторюватися день у день. Нейробіологи назвали найпоширеніші причини головного болю.

Мозок – найбільш життєво важливий орган, і таким чином тіло посилає попереджувальний сигнал. Розширення кровоносних судин часто провокує головні болі, цей симптом не варто ігнорувати в даному випадку, так як іноді це може привести до крововиливу в мозок, повідомляє The Mirror.

Біль, який починається в лобовій частці і посилюється, якщо нахилитися вперед, говорить про закупорку носових пазух. У цьому випадку проблема полягає в алергії або інфекції. Запалення можуть зняти засоби з ментолом або протизапальні препарати.

Тяжкість, що відчувається на маківці або на лобі, – результат емоційного або фізичного стресу. Організм виробляє в момент стресу різні хімічні речовини, що змушують м’язи напружуватися. Якщо цю енергію не витрачати, в мозок надходить набагато більше глюкози і кисню, що призводить до розширення судин.

Мігрень часто починається з позіхання, нечіткості зору і спраги, оскільки ваш мозок намагається регулювати гормональний дисбаланс. Іноді за цим слід аура або візуальні спотворення, потім біль, можливо, з нудотою і світлочутливістю.

Причина такого болю в області неврології: клітини реагують на будь-який подразник, наприклад, занадто яскраве світло, це змушує калій затримуватися зовні клітин мозку. Це впливає безпосередньо на больові рецептори, звужуючи кровоносні судини мозку.