Дослідження німецьких вчених показало наявність тісного зв’язку між харчуванням і старінням шкіри – на думку наукових експертів, одним з кращих харчових компонентів, здатних відновити тонус шкіри і дати ефект її омолодження, є вітамін А.

Згідно з даними, представленими вченими Медичного центру Дессау, Німеччина, і Інституту клінічної фармакології і токсикології, вітамін А дієво перешкоджає появі ознак зовнішнього старіння шкіри, що викликаються ультрафіолетовим опроміненням. Його споживання посилює захист клітин шкіри від пошкодження.

Крім того, вітамін допомагає зміцнити імунну систему людини, сприятливо позначається на функціонуванні серця, легенів, нирок – це теж сприяє ефекту омолодження шкіри, покращуючи її стан.

Читайте також:  Медики перерахували кращі продукти-«антибіотики»

Багатими харчовими джерелами вітаміну А є паштет з печінки, сир, яйця, жирна риба, молоко, йогурт, жовті фрукти, а також жовті, червоні, помаранчеві і листові овочі. Приймати його можна і в добавках.

Вчені підкреслюють, що загальна кількість вживаного за день вітаміну не повинна перевищувати дозу в 1500 мкг. Надлишок вітаміну А негативно позначається на стані кісток, печінки, інших органів.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News