Лазня – відмінний спосіб позбутися від зайвої ваги. Але дуже важливо розуміти, що схуднення пов’язано не з руйнуванням жиру, а за виведення зайвої рідини з організму.

Результат можна буде утримати тільки в тому випадку, якщо дотримуватися здорового способу життя і принципів правильного харчування. Лазня є лише допоміжним інструментом для позбавлення від зайвої ваги.

Якщо ви бажаєте позбавитися від зайвої ваги, то перед походом в парильню не варто вживати алкоголь і їсти за пару годин.

Поступово збільшуйте температуру в парильні. Відвідувати лазню рекомендується 1-2 рази на тиждень. Важливо враховувати протипоказання: високі температури заборонені при серцево-судинних захворюваннях, бронхіальною астмою, запальних процесах, при вагітності і годуванні груддю.

Читайте також:  4 види приготування картоплі можуть довести до гіпертонії

Щоб результати були кращими, можна проводити в лазні додаткові косметичні процедури – користі від них буде більше. Після виведення зайвої рідини, пори готові до активного поглинання корисних речовин. Пам’ятайте про те, що всі процедури проводяться не в самій парильні, а в передбаннику. Це пов’язано з тим, що корисні речовини розпадаються під впливом високих температур. Можна використовувати скраби, у тому числі домашні, антицелюлітні маски – ефект буде відмінним.