Вчені в процесі досліджень виявили, що вишневий сік має особливі властивості. Крім того, його назвали найкращим напоєм на кожен день, про це повідомляє Eat This, Not That.

Наукові дослідження, які опублікувалися в “Journal of the American College of Nutrition” змогли показати, що спортсмени, які п’ють вишневий сік в період семи днів до початку змагань з плавання або велогонки, змогли підвищити рівень своєї витривалості.

Завдяки великій концентрації антиоксидантів, цей напій зміг збільшити працездатність і зменшити втому. Також аналізи показали, що вишневий сік сприяє зниженню кров’яного тиску і скорочує ризик хвороби серця, тому що в ньому маса корисних речовин, як калій і поліфеноли.

Читайте також:  Дієтологи назвали продукти, в яких білка ще більша, ніж у м'ясі

Цей напій допоможе боротися з безсонням, адже в ньому міститься мелатонін. Це хімічна речовина, яка регулює фази сну неспання у людини.

Фахівці радять вживати цільні фрукти, які можуть надати людині високу дозу клітковини, яка уповільнює засвоєння цукру і знижує його вплив на концентрацію глікемії. Проте, сік теж може принести деяку користь. Потрібно лише не пити напоїв з підсолоджувачами, адже вони можуть містити більше 60 грамів цукру.