З настанням холодів люди страждають від нестачі життєво необхідних речовин, що також стосується вітаміну К. У виданні Sina заявили, що дана проблема може провокувати появу синців на тілі.

В окремих випадках гематоми проявляються в результаті випадкового удару, але іноді їх поява пов’язана з обміном речовин. Якщо людина почала виявляти у себе синці незрозумілого походження, то йому в першу чергу рекомендується звернутися до терапевта.

Нерідко скупчення крові під шкірою викликано серйозними захворюваннями, аж до онкологічних. Проте, іноді проблема може критися в нестачі вітаміну К, що відповідає за правильну роботу кровоносної системи.

Читайте також:  Про корисний вплив кави на печінку розповіли вчені

“Якщо у людини вроджений недолік еластичності судин, у нього будуть частіше виникати синці”, – підкреслили лікарі. При скупченні токсинів в організмі кровоносні шляхи можуть бути заблоковані, тоді як вітамін К міг би допомогти.

Найчастіше цій проблемі схильні пацієнти із застоєм крові і різними серцево-судинними недугами. Щоб уникнути авітамінозу, необхідно включити в свій раціон кольорову капусту, шпинат, броколі, яловичу печінку і свіжі фрукти.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News