Фахівцям давно відомі важливі властивості кайенского перцю. Вони перерахували, яку користь для здоров’я приносить ця рослина, назвавши найбільш важливі недуги.

За словами науковців, у складі каєнського перцю є велика кількість мікроелементів, але найбільш даний овоч багатий вітамінами. У цьому списку є B6, C і E, які містяться на рівні 6-7%, а ось вітамін A переважає в рослині, що, в свою чергу, дозволяє отримати при вживанні 5 грам продукту до 44% речовини від добової норми.

Вчені відзначили, не має різниці, в якому вигляді приправа потрапляє в організм – це може бути порошкоподібний склад, кремова паста або капсули. В першу чергу продукт корисний своїм протираковим впливом. Співробітники Каліфорнійського університету встановили, найбільш істотний вплив перець надає при профілактиці онкології легенів, підшлункової і передміхурової залози, а також шкіри.

Читайте також:  Дієтолог розповів, що допомагає швидко знизити вагу та прибрати живіт

Крім цього, він пригнічує псоріаз, і це також доведено під час клінічних випробувань. Люди, які страждають від болю в суглобах, також повинні звернути увагу на спецію. При нанесенні його на проблемні ділянки можна зняти біль.

У сезон грипу дія каєнського перцю дозволяє вилікуватися від вірусного захворювання. Його дія дозволяє вивести мокротиння з дихальних шляхів. Не менш корисний продукт буде і для людей, що стежать за своєю фігурою. Вживаючи його на сніданок, можна знизити апетит і скоротити обсяг з’їдається протягом дня їжі.