Привабливість людських облич стала об’єктом дослідження фахівців з Брістольського університету. Експерти дійшли висновку , що механізм сприйняття привабливості людською свідомістю тієї ж природи , що і сприйняття переваги .

Це думка дослідників може служити поясненням того , чому до людей з привабливою зовнішністю так тягне інших . Краса , як вважають вчені , задовольняє не тільки естетичні запити , а й пов’язана з соціальною природою суспільства .
 
Фахівці вважають , що привабливість лиця визначається ступенем наближення до типу зовнішності , яка максимально схвалюється тією групою , до якої належить оцінюючий чоловік. Чим вище цей ступінь – тим більш красивою вважається зовнішність. Факторами привабливості при цьому служать не якісь риси зовнішності , а зусилля, витрачені людиною для відповідності соціально одобрюваного « еталону ».
 

«Знаки привабливості необхідно шукати не в кольорі лиця або волосся , або ж у розрізі очей , а в соціальному значенні тієї чи іншої ознаки , яка виступає знаком привабливості , оскільки суспільство має властивість схвалювати або не затверджувати ту чи іншу соціальну групу» , – поділилися медики своєю думкою на сторінках видання International Journal of Primatology .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАЗВАНИЙ ГОЛОВНИЙ НЕДОЛІК КРАСИВОЇ ЗОВНІШНОСТІ

Читайте також:  Корисні властивості чорниці