Фахівці відзначили, від роботи кишечника залежить загальний стан здоров’я людини. Вони перерахували суперпродукти для поліпшення функціонування органу.

Численні дослідження показують, від стану кишечника залежить загальне здоров’я людини. При цьому запалення не тільки порушують стан шлунково-кишкового тракту, але і погіршують роботу мозку. На даний момент в США 61% населення має ці проблеми, а в усьому світі таких людей від 10% до 15%.

Науковці відзначають, проблем з травленням можна уникнути, якщо стежити за раціоном. Для цього в нього потрібно додати суперпродукти, які нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Багато з них є доступними і довели свою користь.

Найбільш поширеним є картопля, що є джерелом стійкого крохмалю і нерозчинної клітковини. Вживати її найкраще в вареному вигляді, попередньо охолодивши.

Далі слідує кефір. Пробіотичні властивості молочного напою давно відомі і не викликають сумніву. Він забезпечує протигрибковий захист і має антибактеріальну дію.

Для стимулювання шлункової кислоти вчені радять додавати в їжу імбир. Корисний для шлунка і мед. Продукт допомагає позбутися навіть від наслідків виразки. Бажаючі отримати корисні бактерії повинні звернути увагу на чай Комбуча.

Замикає список м’ясо на кістці. Воно не тільки впливає на кишечник, але і зміцнює здоров’я суглобів. Не менш корисний і кістковий бульйон. Страва забезпечує організм амінокислотами, які виступають протимікробним бар’єром. Крім того, його також корисно вживати при виразці.