Вчені Вашингтонського університету в Сент-Луїсі (США) констатують, що сексуальна активність людей впливає на тривалість їхнього життя. Інтимне життя інтенсивністю не рідше одного разу на тиждень в два рази скорочує ризик ранньої смерті, – це підтверджують отримані ними дані.

Підвівши підсумки 11-річного дослідження, вчені підтвердили, що сексуальна активність впливає на тривалість життя, пише видання The Sun. Наукові фахівці вивчили відомості, що стосуються 15 269 осіб віком (в середньому) 39 років. Близько 72% випробовуваних були сексуально активні мінімум раз на місяць, 36% учасників – мінімум раз на тиждень. За дослідницький період померли 228 осіб, у тому числі від наслідків раку і хвороб серця.

Читайте також:  Лікар назвав причини еректильної дисфункції після 40 років

Автори роботи оцінили інтенсивність смертності в двох групах-рідко і часто мали інтимну близькість людей. Вони зробили висновок, що висока сексуальна активність позитивно впливає на тривалість людського життя – завдяки їй знижується ризик передчасної смерті.

“Секс щотижня знижує ризик передчасної смерті від серцево-судинних захворювань на 21%, від раку на 69% і на 48% від будь – якої іншої причини”, – повідомили наукові експерти.

Вони пояснюють оздоровчий ефект сексуальних відносин виробленням хімічних сполук, що поліпшують психічне здоров’я, активізують «клітини-кілери» імунної системи, що знищують патогени. В результаті зменшується ймовірність появи пухлинних, вірусних захворювань, легеневих інфекцій.

Читайте також:  12 продуктів, які забезпечать вас енергією на весь день