Американські дослідники розповіли, що їм вдалося знайти причину появи целюліту. Вчені з’ясували, як цей неприємний процес формується в організмі. Ми з’ясували подробиці цього дослідження.

Виявилося, що головні причини появи целюліту абсолютно несподівані. Вчені прийшли до висновку, що зовсім не харчування або спортивна активність грають ключову роль у формуванні некрасивої апельсинової кірки на шкірі.

Вся справа спочатку в гормональному фоні людини. Целюліт ознака того, що гормони в організмі не в порядку. А ось, якщо гормональний фон стабільний, то целюліту на тілі не буде. При цьому, саме жіночі гормони викликають формування такого жирового шару під шкірою. Це пояснює той факт, що набагато частіше стикаються з проблемою представниці прекрасної статі, ніж чоловіки, у яких целюліт — це велика рідкість.

Оскільки гормони винуватці цього явища, то з’явитися «апельсинова кірка» може навіть в період статевого дозрівання від 11 до 15 років, зовсім не обов’язково, що дівчата в цьому віці можуть мати зайву вагу, просто сильний гормональний стрибок вже змінює всі процеси в організмі і викликає такі наслідки.

Причиною його появи може бути пристрасть до газованої води і спиртного. Справа в тому, що алкогольні напої зневоднюють організм людини, що порушує роботу серцево-судинної системи. Вчені говорять, що всі ці фактори важливі і можуть призводити до появи целюліту.