Дослідники з Шанхайського університету прийшли до висновку, що лупа у людей може з’являтись через грибок шкіри.

Раніше вважалося, що ця проблема пов’язана зі стресом та іншими факторами, однак, виявилося, що це може бути і більш серйозна проблема. Ми з’ясували подробиці цього наукового відкриття, яке може полегшити життя людям, що страждають від цієї проблеми.
Виявилося, що найчастіше грибок на поверхні шкіри призводить до того, що з’являється лупа, від якої не допомагають ніякі лікарські шампуні, оскільки вони просто знімають роздратування, але не лікують більш серйозну проблему, яка потребує медичного втручання.

Китайські вчені провели багато досліджень і були різні гіпотези, які не отримали свого підтвердження. Разом з тим, виявилося, що грибок зустрічається набагато частіше, ніж здавалося.

Зараз співробітники з Шанхайського університету провели дослідження і з’ясували причину виникнення негативних процесів. Дослідники говорять про те, що, можливо до проблеми лупи варто ставитися серйозніше, вона може вимагати цього медикаментозного лікування, а не просто спроб зняти роздратування. Найчастіше лупа буває викликана грибком, що живиться олеїновою кислотою, яка виробляється мікробами під час їх життєдіяльності. Тому боротьба з цим грибком може поліпшити ситуацію в боротьбі з лупою.

Джерело: МедікФорум