Прилавки магазинів та аптек кишать кричущими назвами продуктів, покликаних нібито для схуднення. Найбільшою популярністю у жінок і чоловіків користуються чаї для схуднення, які, як правило, мають послаблюючі властивості. Проте вчені назвали самий ефективний чай, який не містить такої назви, але неодмінно допоможе вам схуднути.

Дослідженням у цій галузі займалися наукові фахівці зі Швейцарії. Вони з’ясували, що повинно стати найважливішою складовою раціону людей, які мріють знайти струнку і красиву фігуру. Виявилося, що холодний трав’яний чай набагато ефективніше спалює калорії, ніж традиційний напій, який прийнято пити гарячим.

Випробування об’єднали 23 людини. Експерти з Університету Фрібурга попросили учасників дослідів випивати щодня не менше 500 мілілітрів трав’яного чаю мате. Кожен другий день учасники вживали холодну версію напою (температура -3 градуси Цельсія), а в інші дні чай був гарячим (55 градусів Цельсія).

Читайте також:  Що допоможе при артриті

В рамках випробування вчені вивчили серцевий ритм, артеріальний тиск, споживання кисню і рівень окислення жирів у добровольців до і після того, як ті пили чай.

У результаті через холодний чай витрата енергії в учасників підвищується на 8,3 відсотка. А ось гарячий чай збільшував витрату енергії лише на 3,7 відсотка.

Джерело: 7mednews