Психологи, що займаються темою подружніх відносин, виділяють сім аспектів, важливих для щасливого співіснування двох людей у ​​парі.

Існує сильний емоційний зв’язок. Згідно з психологічними дослідженнями, основою щасливого партнерства є взаємодія один з одним на глибокому емоційному рівні. Це означає, що обидва партнери в парі відкрито і регулярно показують один одному свої емоції та з розумінням сприймають їхню демонстрацію.

Не страшно показувати свою вразливість. З погляду психологів, однією з ознак щасливих стосунків є можливість говорити про свої тривоги, страхи та помилки без почуття сорому – це говорить про існування глибокої довіри та виводить стосунки на новий рівень взаємної прихильності.

Читайте також:  Шість причин, чому важко позбутися жиру на животі

Чесність у спілкуванні. Коли партнери чесні один з одним, може виникнути набагато сильніше почуття близькості.

Здатність витримувати сварки. Коли дві людини в парі чесні один з одним і до того ж мають емоційний зв’язок, конфліктів не уникнути. Але якщо партнери навіть у моменти сварки виявляють повагу до гідності, намагаються не зачепити один одного надто глибоко, це дозволяє їм не руйнувати стосунків. Ознака міцної пари – коли людина в запалі сварки переживає не тільки через те, що зачепили його почуття, але також через те, що могла своїми словами сильно поранити іншого.

Читайте також:  Сім головних помилок під час занять спортом, за словами фітнес-тренера

Готовність разом пробувати щось нове. Спільний досвід нових речей привносить ковток свіжого повітря у відносини, а також формує спільні спогади, які зміцнюють зв’язок у парі.

Готовність вирішувати проблеми разом. Коли двоє в парі гуртуються на важких етапах життя, підтримуючи один одного, це сприяє відчуттю єдності та надійності часом більше, ніж у добрі часи.

Спільні мрії та плани. Психологи зазначають, що очікування спільного майбутнього є ефективним компонентом, що цементує щасливих відносин. Тому якщо двоє регулярно діляться один з одним своїми ідеями та цілями, а також спільно розмірковують про спільні плани, це говорить про готовність довго жити разом.

Читайте також:  Молоко названо серед напоїв, які допомагають добре спати