Яйця є основним інгредієнтом для одного з найголовнішого страви на сніданок – яєчні. Їх називають найбільш доступною, універсальною і зручною формою білка. Вчені розповіли і про інші причини, чому цей продукт можна вважати ключем до довголіття.

Курячі яйця не тільки багаті антиоксидантами, незамінними мінералами і амінокислотами, але також можуть похвалитися високим вмістом холіну, що бореться з жиром, вітаміну D, зміцнює кістки, а також вітаміну В12, стимулюючим роботу мозку.

Деякі дослідження показали, що яйця можуть збільшити енергію, підтримати імунну систему, зменшити запалення, захистити зір і поліпшити зовнішній вигляд шкіри і волосся.

Читайте також:  Життя у неблагополучному районі робить людину товстою та впливає на мікроструктуру мозку

За даними клініки Мейо, дорослі здорові люди можуть з’їдати до семи яєць на тиждень, при цьому ризик серцевих захворювань збільшуватися не буде.

А дослідження 2018 року показало, що вживання в їжу до одного яйця в день може привести до зниження ризику хвороб серця. Однак фахівці все ж рекомендують віддавати перевагу білкам, мінімізуючи кількість з’їдених жовтків.