Яйця є основним інгредієнтом для одного з найголовнішого страви на сніданок – яєчні. Їх називають найбільш доступною, універсальною і зручною формою білка. Вчені розповіли і про інші причини, чому цей продукт можна вважати ключем до довголіття.

Курячі яйця не тільки багаті антиоксидантами, незамінними мінералами і амінокислотами, але також можуть похвалитися високим вмістом холіну, що бореться з жиром, вітаміну D, зміцнює кістки, а також вітаміну В12, стимулюючим роботу мозку.

Деякі дослідження показали, що яйця можуть збільшити енергію, підтримати імунну систему, зменшити запалення, захистити зір і поліпшити зовнішній вигляд шкіри і волосся.

Читайте також:  Протизапальна спеція, яка значно збільшує тривалість життя

За даними клініки Мейо, дорослі здорові люди можуть з’їдати до семи яєць на тиждень, при цьому ризик серцевих захворювань збільшуватися не буде.

А дослідження 2018 року показало, що вживання в їжу до одного яйця в день може привести до зниження ризику хвороб серця. Однак фахівці все ж рекомендують віддавати перевагу білкам, мінімізуючи кількість з’їдених жовтків.