ГоловнаНовини Здоров'яВчені пояснили, чому після заміжжя жінки швидко товстіють

Вчені пояснили, чому після заміжжя жінки швидко товстіють

Дослідники з’ясували, що одружені люди швидше товстіють, більше курять і випивають, ніж їх холості однолітки.

Товсті люди

Співробітники австралійського університету Квінсленда протягом дев’яти років спостерігали за особистим життям 15 тисяч чоловіків і жінок. Деякі з них мали партнерів і перебували в шлюбі, а інші були самотніми.

– Наше дослідження було спрямовано на демонстрацію того, що люди в шлюбі товстіють набагато інтенсивніше, ніж вільні люди, – пояснила Шарлотта Джексон, член дослідницької групи.

Коли люди перебували у відносинах, але не були пов’язані узами шлюбу, вони більше їли овочів і фруктів, ніж одружені і заміжні. Ще вільні від стосунків люди, яких спостерігали фахівці, менше курили і пили спиртне. Вчені прийшли до висновку, що шанси розтовстіти у самотніх, розлучених або вдівців набагато менше, ніж у сімейних чоловіків і жінок.

Читайте також:  Медики розповіли, як після 40 років уникнути проблем зі сном

Автори дослідження вважають, що це пов’язано із загальним сімейним харчуванням. В шлюбі люди часто їдять разом, тому найчастіше готують дуже калорійну їжу. А порції стають з часом набагато більше, ніж в холості роки.

Крім того, фігуру дуже псують спільні посиденьки з другою половиною за переглядами улюблених серіалів або фільмів. Найчастіше цей вид сімейного дозвілля супроводжується вживанням снеків, закусок, пива, вина і газованої води.

Ще одна причина набору ваги після шлюбу – діти. Батьки часто доїдають за своїми нащадками, якщо ті відмовляються або не можуть з’їсти свою порцію. Виходить, батьки з’їдають більше норми.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News