Американські експерти розкрили 5 цілющих властивостей апельсинів, про які люди навіть не здогадувалися. Відповідна публікація на сторінках видання Eat This, Not That.

У статті фахівці з США посилаються на дані різних досліджень. Як випливає з матеріалу на сторінках Nutrition Research, апельсин – не тільки дуже смачний, але й корисний фрукт, що благотворно впливає на весь організм.

В одному плоді міститься добова норма вітаміну С, який дуже корисний у профілактиці хронічних захворювань. Апельсини покращують показники холестерину. Щоденне вживання фрукта протягом 4 тижнів допомагає знизити цей показник більш ніж на 10%.

Крім цього, апельсини допомагають зменшити болючі відчуття після силових тренувань. Як показали результати дослідження, опубліковані в International Journal of Sport Nutrition and Exercise Metabolism, у чоловіків, які вживали фрукт, м’язи протягом 24 годин після навантаження хворіли менше, ніж у тих, хто приймав плацебо.

Читайте також:  4 продукти, які містять багато вітаміну D

Також апельсини допомагають знизити загрозу розвитку раку стравоходу. Виявляється, цей ефект пояснюється наявністю лимонної кислоти. Ця сполука сприяє загибелі уражених клітин.

Крім цього, апельсини за рахунок наявності великої кількості клітковини допомагають регулювати процес травлення. Фрукт чудово позбавляє багатьох проблем з роботою ШКТ, у тому числі від запорів. Також апельсини знижують ризик серцевого нападу. Ця властивість пов’язана з великою кількістю вітаміну С.