Нове дослідження вчених показало, що жіночий оргазм є механізмом стимуляції овуляції під час сексу.

Як пише Yale News, жінки можуть зачати дитину лише в певний час під час свого менструального циклу, незалежно від того, займаються вони сексом чи ні.

Однак у природі у деяких тварин, наприклад, кроликів, кішок і верблюдів, овуляція ініціюється тільки при зляганні. Вчені вивчали, як же міг утворитися подібний механізм.

За припущенням вчених, оргазм міг бути успадкований жінками від предків ссавців із подібним типом овуляції. І якщо це так, то на обидва механізми (оргазм і овуляцію під час злягання) повинні діяти одні і ті ж препарати. Щоб перевірити цю гіпотезу, вчені з Медичного коледжу при Університеті Цинциннаті (США) провели серію експериментів на самках кроликів.

Читайте також:  Для здоров'я кишечника та профілактики діабету: названо 5 кращих продуктів

Протягом двох тижнів вони давали тваринам антидепресант під назвою флуоксетин. Він відноситься до класу селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну. Як було виявлено раніше, такі медикаменти призводять до статевої дисфункції (зокрема, придушення оргазму) у чоловіків і жінок. З цієї причини група Павлічев вирішили з’ясувати, як препарат позначиться на овуляції у кроликів. Група тварин з контрольної групи не отримувала флуоксетин.

Всі самки злучалися з одним і тим же самцем. Фахівці виміряли кількість овуляцій. З’ясувалося, що у кролиць, які отримували антидепресант, відбувалося приблизно на 30% менше овуляцій після спарювання, ніж у тварин з контрольної групи.

Читайте також:  Названий напій, який позбавляє від жиру на животі

Вчені прийшли до висновку, що жіночий оргазм – це свого роду еволюційний подарунок, успадкований від попередніх ліній тварин (предків ссавців), у яких овуляція відбувалася тільки під час злягання.

Джерело: Обозреватель

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News