Більшості з нас навіть важко уявити, що можна їсти і худнути в процесі прийому їжі. Однак існують продукти, які надійно сприяють зниженню ваги. Представляємо вам 7 продуктів, в процесі перетравлення яких можна спалити зайві калорії.

Продукти для приємного позбавлення від зайвих кілограмів
Цільні зерна

Цілісні продукти завжди вимагають зусиль організму для їх перетравлення. Особливо це стосується рослинної їжі, що містить достатньо клітковини. До них відносяться зерна вівсянки, коричневого рису і інша їжа. Вся справа в тому, що переварюючи дані продукти, спалюється вдвічі більше калорій, ніж міститься в порції страви. Оброблена їжа, як білий рис, приносить тільки зайві калорії.

Пісне м’ясо

Їжа, багата білком також вимагає значних зусиль організму для перетравлення. Наприклад, якщо варена куряча грудка містить до 300 калорій, то витрати енергії, необхідні щоб її перетравити, складуть до 90 калорій. Крім того, в ній міститься маса вітамінів, холін і багатий мінеральний комплекс, який позитивно впливає на метаболізм.

Знежирені молочні продукти

Всі без винятку молочні продукти містять велику кількість кальцію і вітаміну D. Зазначені речовини дозволяють нагромаджувати і підтримувати м’язову масу. Достатня кількість м’язової маси забезпечує швидкий метаболізм. Але щоб вплив їжі був тільки позитивним, молочні продукти обов’язково повинні мати нульову або мінімальну жирність.

Зелений чай

У зеленому чаї міститься одна речовина, що володіє дивовижними властивостями – катехін галлат епігалокатехін. Речовина здатна значно прискорити метаболізм, тому зелений чай призначається лікарями при безлічі хвороб, щоб не перевантажувати організм. Результати досліджень визначили, що 4 чашки зеленого чаю в день протягом 2 місяців дозволять скинути близько 3 кг, не надаючи цьому зусиль, без дієт і голодувань. Ми рекомендуємо заварювати чай в глечик, щоб часте приготування нової порції не потребувало часу і зусиль.

Сочевиця

Сочевиця – багатий на корисні речовини бобовий, у складі якого маса вітамінів, мінералів, в тому числі заліза. У кожної п’ятої людини планети спостерігається дефіцит заліза. Через нестачу життєво необхідних елементів в організмі, може значно сповільнитися обмін речовин. Тому, включивши сочевицю в раціон, вам вдасться худнути, не вдаючись до дієт.

Гострий перець

Даний пункт стосується не тільки червоного перцю чилі. Всі гострі сорти перцю корисні завдяки вмісту в них капсаїцину. Речовина робить овочі гострими, і не даремно кажуть, що «перець пече». Капсацин в певному плані розігріває організм, що в свою чергу призводить до розтрати зайвих калорій. Речовина міститься в перці будь-якої обробки, будь то варене блюдо або спеція. Тому чим більше перцевої гостроти в стравах, тим краще.

Корінь імбиру

Пряність володіє аналогічними перцю властивостями. Принцип спалювання зайвих калорій такий же. Величезним плюсом є те, що імбир можна використовувати при приготуванні гарячих страв, закусок, десертів і напоїв. Тому неважко буде наповнити раціон пряністю. Відмінним рішенням буде приготування імбирного чаю, який не тільки допоможе скиданню ваги, а й оздоровить окремі системи органів людського тіла, і зміцнить імунітет.

Тепер ви знаєте, що для того, щоб схуднути, не обов’язково дотримуватися строгих дієт. Досить прискорити обмін речовин, і калорії будуть спалюватися, не встигаючи накопичуватися в організмі. Якщо здоров’я дозволяє це зробити, обов’язково включіть дані 7 продуктів в свій раціон.

Джерело: HeadInsider