Вчені поінформували, як виявити пухлину мозку, оцінюючи власний стан здоров’я. Вони розповіли про симптоми, які не можна ігнорувати.

Пухлина мозку поки не до кінця вивчена фахівцями, але про цю недугу вже зібрано чимало інформації. На думку дослідників, такий тип раку розвивається через вплив радіації і зі спадкових причин. Навіть доброякісне утворення може істотно вплинути на стан людини, а тому потрібно відразу ж звертатися до лікаря, якщо самопочуття змінюється.

Перший симптом – це головний біль. Розвиваючись, пухлина тисне на нервові закінчення, провокуючи неприємні відчуття. Щоб зрозуміти, чи відрізняються вони від звичайного перевтоми, потрібно звернути увагу на деякі фактори. При раку біль підсилює під час кашлю і може супроводжуватися блювотою. Вона може посилюватися після пробудження і перейти в хронічну фазу. Також важливо звернути увагу-чи можна від неї позбутися безрецептурними препаратами.

Читайте також:  4 способи визначити свіжість яєць

Медики відзначають, пухлина мозку впливає на особистість людини. Люди починають змінюватися, демонструючи нові риси характеру. Найчастіше мова йде про негативні прояви. Людина стає нервовим і замкнутим. Третій симптом – це швидке стомлення. Якщо при виконанні звичайних дій сили йдуть швидше ніж раніше, потрібно звернутися до лікаря.

Ще одна ознака-це вогнищеві симптоми. Новоутворення може тиснути на різні відділи мозку, через що люди втрачають орієнтацію при русі, у них може бути запаморочення і починає двоїтися в очах. Також починаються проблеми з м’язовою системою і людині важко пересуватися.

Джерело: Рамблер

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News