Про небезпеку алкоголю для організму людини йдеться давно. Але не всі дотримуються порад фахівців і продовжують вживати алкоголь.

Деякі п’ють міцні напої, а деякі – слабоалкогольні. Медики попереджають, що навіть слабкий алкоголь може завдати непоправної шкоди.

І так, фахівці попереджають, що, незважаючи на свою невинність, енергетики містять спирт, можуть нашкодити сильніше, ніж проста горілка. Фахівці кажуть, що, перш за все, енергетичні напої негативно впливають на мозок людини. За мозком в ряд стоять буквально всі внутрішні органи.

Справа в тому, що поряд зі спиртом в цих напоях міститься кофеїн. Ці два компоненти завдають величезний удар по організму в цілому. Крім того. Відбувається провал в пам’яті, а також людина може втратити свідомість.

Читайте також:  Лікар розповіла про користь гарбуза для здоров'я

Друге місце в ряду поганих напоїв займає пиво. Багато хто навіть не підозрює, що постійне застосування пива може бути загрожує алкоголізмом. Пивні напої сприяють виробленню гормонів задоволення – дофаміни. Перший удар пиво завдає на підшлункову залозу.

Чоловіки – любителі пива, повинні бути обережні, так як цей напій провокує викид жіночих статевих гормонів.

Також як і попередні напої, дуже небезпечно вживати коктейлі. Змішувати різні види алкогольних напоїв до коктейль і заважати їх з солодкими безалкогольними напоями заборонено, кажуть фахівці. В цьому випадку також страждає підшлункова залоза, за нею починає реагувати печінку.

Читайте також:  Дієтологи розповіли, що буде зі здоров'ям людини після відмови від вечері на рік

Від випивання такої “ядерної” суміші страждають печінка, серце, судини і шлунок. До речі, вчені довели, що така суміш може привести до ожиріння.

Джерело: МедікФорум