Кукурудза, дуже поширені ласощі в українців. Дієтологи спробували відкрити таємницю цього злаку.

За словами фахівців, часте вживання кукурудзи може регулювати камені в жовчному міхурі і розчиняти їх, пише Live24. Дієтологи запевняють, що це дуже корисний і малокалорійний злак. Його краще їсти вареним, так як в ньому містяться такі речовини, як магній, калій і фосфор.

Ще одне застосування кукурудзи – вживання її в замороженому вигляді. Тоді в кукурудзі утворюються вітаміни і корисні для організму речовини.

При очищенні кукурудзи фахівці рекомендують збирати так звані кукурудзяні рильця – це частина схожих на волоски речовин. Їх висушують в темному місці, а потім заварюють і п’ють замість води. Присмак у цих рилець невеликий, зате користі тьма – від зниження холестерину, до зниження цукру. Відвар допомагає при лікуванні захворювань печінки, жовчного міхура.

Читайте також:  Дослідження: цибуля і часник знижують ризик раку грудей

Також екстракт маїсу широко використовують в медичних цілях. Цей препарат приймають люди з гепатитом, ті, у кого підвищений холестерин, а також люди з холангітом і недостатнім желчеотделением. Рильця заварюють при зупинці кровотеч і вихваляннях передміхурової залози.

Але не завжди кукурудза настільки хороша. Наприклад, її не рекомендують людям з ожирінням.

Раніше фахівці заявляли, що в посушливі або дощові роки, коли пшениці на полях зовсім мало, кукурудзу можна застосовувати в якості борошна, з якого виготовляють хліб.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News