Всі знають, що сніданок – найважливіший прийом їжі протягом дня. Але не кожному відомо, як правильно снідати, щоб принести користь своєму організму і ні в якому разі не нашкодити. Іспанські дієтологи відкрили, що необхідно їсти після ранкового пробудження, щоб відчувати бадьорість і легкість протягом дня.

На думку фахівців, не можна вживати на сніданок їжу з надмірним вмістом насичених жирів – це стосується випічки з магазину і м’ясних продуктів.

Вчені віднесли до списку “небажаних” продуктів під час сніданку і кави. І хоча багатьом він допомагає остаточно прокинутися, медики не рекомендують пити його натщесерце. Ця ж порада стосується і соків з упаковки. Снідати можна тільки натуральними соками.

Також не можна пити на сніданок газовані напої, інакше протягом дня доведеться страждати від здуття живота. Крім того, цукор, що міститься в газованій воді, може привести до ожиріння.

Що стосується корисних продуктів для сніданку – це молочні продукти, злаки, варене яйце і фрукти. Дозволяється дозволити собі з ранку невелику порцію індички або курки.