Дослідники з Університету Суррея встановили: певний режим харчування ефективно допомагає позбутися від відкладень жиру на проблемних ділянках тіла, зокрема, на животі. Потрібно снідати пізно, тоді як вечеряти краще раніше, експерти порекомендували.

Автори проекту стверджують, що дотримання такого режиму суттєво зменшує занадто сильний апетит, зводячи до мінімуму число небажаних перекусів. Свідченням тому – підсумки проведеного ними експерименту.

Стали його учасниками людей віком 25-57 років поділили на дві групи. У першій добровольці починали снідати на півтори години пізніше звичайного, вечеряти – навпаки, на півтори години раніше. У другій дотримувалися свого звичного розкладу в прийомах їжі. У такому режимі вони провели два з половиною місяці.

Читайте також:  Що може дати щоденна ходьба пішки: 4 потужні оздоровчі ефекти

Результат цього випробування виявився наступним. Учасники першої групи позбувалися зайвих кілограмів в 2,5 рази ефективніше в порівнянні з іншими. При цьому найбільш успішним способом позбавлятися від жиру на животі було вживання на сніданок багатої білками їжі, тоді як «класика» сніданку – вівсяна каша не втамувала голоду надовго, і апетит після її вживання швидко розгорався знову через нетривалий час.

Джерело: МедікФорум