ГоловнаНовини Здоров'яВчені розповіли, як можна схуднути за допомогою мозку

Вчені розповіли, як можна схуднути за допомогою мозку

Група вчених провела ряд досліджень, щоб визначити вплив роботи мозку на масу тіла людини. Їм вдалося з’ясувати новий спосіб схуднення.

Схуднення

За словами провідного автора наукової роботи, при навантаженні мозку, наприклад, складними завданнями, він починає споживати приблизно на 30-40% більше енергії, ніж при звичайному мисленні. Спеціаліст вважає, що це може допомогти людям із зайвою вагою схуднути. Так, регулярні заняття активною розумовою діяльністю можуть спалити до шести тисяч калорій за раз, що дорівнює кільком кілограмам. Вчені відзначають, що шахіст за кілька годин поєдинку витрачає стільки ж енергії, скільки і бігун або плавець.

Читайте також:  Дієтологиня попередила про небезпеку соків для дітей

Експерти пояснили даний процес стресом, який виникає внаслідок серйозної розумової діяльності. При цьому у людей спостерігається прискорене дихання і биття серця, а це впливає на метаболізм. Тобто, чим активніше людина думає, тим більше підживлення потрібно її організму, через що і відбувається схуднення.

Однак фахівці акцентували на необхідності проконсультуватися з лікарем перед використанням даного методу схуднення. Він може мати протипоказання відповідно до стану здоров’я.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News