Фахівці аналізують звички жителів країн з найвищою тривалістю життя, щоб з’ясувати, які заняття сприяють довголіттю. Так, вчені вивчили, що найчастіше шукають люди в Інтернеті в таких регіонах. Вони порахували, що виявлення тенденцій щодо здоров’я допоможуть знайти новий ключ до довгого життя.

Згідно з дослідженням, проведеним Bequests, в Гонконзі найвища тривалість життя. Середній вік становить 84,7 років. Багато в чому довголіття в цьому випадку пояснюється доступом до якісного медичного обслуговування і пропагандою здорового способу життя.

Вчені проаналізували найчастіші запити в Google серед жителів Гонконгу і з’ясували, що на тривалість життя позитивно вплинули два фактори. Йдеться про прослуховування музики і заняттях йогою.

Спільна робота Голдсмітського коледжу і O2 показала, що приємні відчуття від музики здатні допомогти досягти довголіття. Згідно з результатами дослідження, досить регулярно слухати музику 20 хвилин, пише Express.

“Наше дослідження демонструє глибокий вплив прослуховування музики або відвідування концертів на почуття здоров’я, щастя і благополуччя, при цьому регулярне відвідування є ключовим фактором”, – розповів викладач коледжу, професор Патрік Фарган.

Інший експеримент показав, що у людей старше 40 років, які займалися йогою п’ять років, знизився артеріальний тиск. Крім того, медики стверджують, що йога здатна уповільнити розвиток серцево-судинних захворювань.