Вживання курячих яєць пов’язано з низкою переваг для організму, стверджують експерти в області здорового харчування.

Курячі яйця допомагають позбавлятися від зайвої ваги. Це один з найбільш ситних продуктів, що дозволяють надовго забути про почуття голоду – все завдяки тому, що в яйцях містяться вітаміни і мінерали, здатні запобігти дефіцит яких-небудь речовин в організмі і брак енергії. Яєчний білок, в свою чергу, підтримують формування м’язів.

Курячі яйця дозволяють не страждати від втоми, яка може виникати протягом робочого дня. До їх складу входять жири, незамінні амінокислоти та вітамін В12 – дані компоненти підтримують виробництво енергії, необхідної як для фізичної, так і розумової активності.

Читайте також:  Прийом кількох ліків відразу небезпечний для мозку

Курячі яйця захищають здоров’я очей і зір. В них присутні антиоксидантні речовини лютеїн і зеаксантин, що запобігають розвиток захворювань системи зору (катаракти, дегенерації жовтої плями, сліпоти).

Курячі яйця покращують когнітивні функції. Вони містять речовину холін, що допомагає формувати клітинні мембрани, службовці фільтром для клітин мозку, який не дозволяє проникати в них токсинів. Крім того, організм використовує холін для регуляції діяльності нервової системи, процесів пам’яті.

Курячі яйця зменшують запалення в організмі. Комплекс холіну, антиоксидантів і амінокислот в цьому продукті протистоїть процесам, що викликають запалення клітин і тканин. Зокрема, вживання яєць активізує виведення відходів, що потрапляють в кров при засвоєнні їжі, напоїв, ліків.

Читайте також:  Корисні продукти, які не підвищують рівень холестерину – поради дієтолога

Курячі яйця зміцнюють імунну систему. Це пов’язано з наявністю в яйцях основних поживних речовин, що беруть участь у виробленні антитіл.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЧОМУ НАМ СЛІД ЇСТИ КУРЯЧІ ЯЙЦЯ КІЛЬКА РАЗІВ НА ТИЖДЕНЬ?