У тих, хто встає рано, щоб зайнятися справами, куди менше відволікаючих чинників: діти і сусіди сплять, телефон не розривається від повідомлень і дзвінків. Можна з ранку продуктивно зробити багато роботи.

Як показує дослідження Гарварду, ранній підйом і успіх можуть бути пов’язані.

Так звані “жайворонки” більше відповідають традиційному корпоративному розкладу, і як правило, більш активні. Часто раннє пробудження пов’язане з ентузіазмом і інтересом до роботи.

Експерти попереджають, не варто тиждень прокидатися рано і чекати миттєвого успіху в офісі. Іноді, це може навіть нашкодити. Необхідно знайти свій індивідуальний розпорядок.

Для початку варто відзначити, що існує більше 350 генетичних факторів, які впливають на те, «жайворонок» ви або ж «сова». Дослідження показують, різні люди з біологічної точки зору будуть відчувати себе бадьорішими в різний час дня.

Читайте також:  Дієтологи назвали два кращі фрукти для зниження рівня «поганого» холестерину

Якщо через ранній підйом виникає недосип – тут точно не треба сподіватися на сплеск своєї працездатності. Жертвопринесення сну веде до багатьох негативних наслідків: неуважність, занепокоєння, ожиріння, поява серцевих захворювань і підвищення артеріального тиску.

Для здоров’я і продуктивності найважливіше повноцінно виспатися, а також лягати і вставати в один і той же час.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News