Медики заявляють, що аспірин приймати марно, особливо літнім людям, з підвищеним ризиком захворювань судин і серця.

Раніше медики говорили про зворотне. Вони заявляли, що аспірин в малих дозах може знизити розвиток багатьох захворювань.

На сьогоднішній день фахівці довели, що людям старше 70 років аспірин взагалі не може принести ніякої користі, але й нашкодити він може, так як вживання аспірину в малих дозах щодня, за словами медиків, може викликати кровотечі. Це може статися із-за того, що аспірин здатний розріджувати кров.

Ризику кровотеч також схильні здорові люди, що вживають аспірин для профілактики серцево-судинних захворювань.

Читайте також:  Лікарі розповіли про корисні властивості ожини

Після численних досліджень вчені прийшли до висновку, що приймати аспірин немає сенсу в будь-якому випадку. Якщо ж Ви вирішили продовжувати прийом, відзначають лікарі. То краще проконсультуватися з фахівцем.

Раніше лікарі розповіли про інші старі препарати, користь яких поставили під сумнів. Наприклад, користь не приносять ні корвалол, ні валокордин. На думку лікарів. Вони, швидше, підійдуть як снодійне або заспокійливий засіб, який застосовують перед сном.

Такими ж марними “властивостями”, на думку фахівців, мають ліки від дисбактеріозу. Незатребуваними і не приносять користь також названі імудон і арбідол.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News