За словами психіатра Скотта Керола, на початку стосунків людям хочеться бачити один одного як можна частіше. Але краще зустрічатися не частіше двох разів на тиждень. Це дасть підсвідомості можливість виявити потенційні проблеми, які можуть виникнути з новим партнером, розповідає The Daily Mail.

Часті зустрічі здатні підсилити почуття, проте закохані також ризикують випробувати позитивні емоції занадто рано. Це може вплинути на подальший розвиток відносин. Клінічний психолог Сет Майерс теж вважає, що важливо не поспішати на початку відносин. Рідкісні побачення допомагають захистити відносини.

Коли партнери на початку відносин проводять один з одним багато часу, у них рано з’являється фізична та сексуальна близькість. Через це виникає ілюзія тісного зв’язку. Для дійсно близького знайомства потрібні місяці або навіть роки. Довіряючись незнайомцю, людина ризикує. Сет Меєрс радить партнерам протягом першого місяця відносин зустрічатися раз у тиждень. Потім частоту побачень можна поступово збільшувати.

Читайте також:  Рак кишківника: виявлено нову ознаку захворювання

Джерело: meddaily