Шведські вчені провели дослідження і визначили роль кави в зниженні ризику розвитку хвороб Паркінсона й Альцгеймера. Відзначено наявність ймовірної захисної дії при регулярному вживанні даного напою протягом усього життя.

Згідно з оцінками фахівців, число осіб, уражених названими недугами в світі зростає, у зв’язку з цим вчені шукають способи і препарати, які можуть продовжити здорове довголіття. У звіті ISIC, складеним доцентом Елізабет Ротенберг з університету Крістіанстад, зазначено, що вкрай важливим є обговорення здатності різних продуктів знижувати ризик нейродегенеративних розладів.

Вказується, що пацієнтів, які страждають хворобою Альцгеймера в світі до 2030 року буде не менше 75 млн осіб, а до 2050 року – 132 млн. Відзначено й інше поширене вікове захворювання, що вражає щорічно близько 7 млн чоловіків і жінок по всьому світу.

Читайте також:  Вчені розповіли, до чого стрес може довести людину

Кава здатна мінімізувати розвиток названих недуг. Виявлено механізм, який позитивно впливає на організм. Необхідно регулярно вживати даний напій, так як він має захисну дію і перешкоджає погіршенню когнітивних функцій.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News