З чоловіків виходять такі ж відмінні батьки, як і з жінок. До такого приємного для сильної статі висновку прийшли американські вчені з університету Орегона.

Вони встановили, що з чоловіків виходять такі ж “турботливі матусі”, як і з жінок. Так що в тому випадку, коли жінка з якихось причин відсутня в дома, її роль здатні блискуче виконувати чоловіки. Але що особливо чудово – це не заважає сильній статі з такою ж ефективністю продовжувати грати і традиційну роль батька з чоловічим вихованням, проявляючи меншу емоційність.

Прийнято вважати, що лише жінки здатні на справжню материнську ніжність, а завдання чоловіків – залишатися більш спокійними, строгими і твердими. Дослідження американських вчених показало, що чоловіки при необхідності виробляють з дітьми такий ж сильний емоційну зв’язок, як і жінки. Особливо наочно це відбувається в неповних сім’ях, де відсутні мами. Ніякого жорсткого чоловічого виховання тут немає – діти отримують значну кількість любові і ласки.

“Сьогодні в сучасному суспільстві стався зсув свідомості, і чоловіки більш активно залучаються до догляду за дітьми, – говорить автор дослідження доктор Шаріна Сатурн. – Сім’я сьогоднішнього дня набагато менш структурована, ніж це було раніше, тут немає жорсткого розподілу ролей. Чоловіки і жінки все частіше проявляють однакову емоційну прихильність до дітей “.

Вчені сканували мозок батьків обох статей, коли ті дивилися відеозаписи ігор зі своїми дітьми. Вимірювання емоційної реакції показало, що чоловіки нітрохи не менш ніжно і трепетно ​​ставляться до своїх малюків, ніж жінки. Найбільший емоційний сплеск спостерігався у батьків-одинаків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
У ЧОЛОВІКІВ ВИЯВЛЕНО МАТЕРИНСЬКИЙ ІНСТИНКТ

ВЧЕНІ ДОВЕЛИ, ЩО ЧОЛОВІКИ ЕМОЦІЙНІШІ ЖІНОК

ЧОЛОВІКИ ЦЕ СЛАБКА СТАТЬ – ДОВЕДЕНО НАУКОЮ!