Це знання дуже стане в нагоді після зустрічі Нового року і наступних канікул.

Поки одні великі уми досліджують космос і винаходять вакцину від коронавірусу, інші зайняті не менш важливою проблемою — досліджують похмілля. Погодьтеся, від цих наслідків страждає не менше населення, ніж від різних захворювань та інших проблем.

Ціла група вчених, не шкодуючи себе, вивчають наслідки пиятик і способи уникнути неприємних відчуттів. Поки їм вдалося ціною немислимих зусиль встановити залежність похмілля від кольору випитого напередодні.

Як з’ясувалося, чим сильніше забарвлений напій, тим сильніше відреагує на нього організм через кілька годин після вживання.

Вся справа в тому, що різні домішки, завдяки яким алкоголь набуває колір і смак, є токсинами. Вони отруюють організм.

Відповідно, чим більш виражено забарвлений напій в келиху, тим яскравіше ви це відчуєте згодом. Дослідники навіть склали таблицю алкоголю за ступенем прояву похмілля.

Самим похмільним вони назвали віскі, потім, за спадною, розташовуються: темний ром, бурбон, червоне вино, бренді.

Окремим рядком стоять різні коктейлі, в яких взагалі намішано всього, що тільки можна. Від них не тільки на ранок буде боляче, але ще й соромно, бо половину геройських вчинків потім розкажуть більш тверезі очевидці.

Не варто зловживати і пивом, яке начебто вважається слабоалкогольним, а значить не небезпечним напоєм. Справа в тому, що випити його можна набагато більше, ніж міцного алкоголю. А це призводить до зневоднення організму. У тому числі і мозку, який реагує на це своїм невдоволенням, проявленим болем зовнішньої оболонки, тобто головний.