ГоловнаНовини Здоров'яВчені з США розповіли про шкідливий вплив пестицидів на організм

Вчені з США розповіли про шкідливий вплив пестицидів на організм

Пестициди використовуються для вирощування сільськогосподарських культур, разом з тим вони вкрай шкідливо впливають на організм. Вчені з США довели негативний вплив названих хімікатів.

Пестициди

Група вчених Гарвардського університету провела дослідження про вплив даних речовин на чоловічий і жіночий організм. Виробники овочів, фруктів і ягід офіційно використовують пестициди, вони не заборонені до застосування. Разом з цим знайти продукти без даних добавок вкрай важко.

Вони забезпечують різним культурам захист від цвілі, комах та інших паразитів, при масовому виробництві плодово-ягідної продукції пестициди використовуються особливо активно. Разом з тим невеликі господарства їх можуть не застосовувати. Дані компоненти провокують алергію і харчові отруєння, можливо навіть ураження нервової системи.

Читайте також:  Дієтологиня назвала корисні властивості вживання лаванди

Концентрація пестицидів в овочах, ягодах і фруктах в кінцевому підсумку залежить від самого виробника. Згідно зі статистичними даними, найбільш забрудненими є вишня, полуниця, виноград, листові овочі, гіркий і солодкий перець, помідори та інша агрономічна продукція.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News